MasterKey

OFERTA

Mechaniczne systemy klucza

Pęk kluczy nie mieści się w torebce?
Męczy Cię szukanie odpowiedniego klucza?
Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich?

MasterKey może być rozwiązaniem dla Ciebie!

MasterKey to mechaniczny system kontroli dostępu, który składa się z odpowiednio skonfigurowanych wkładek bębenkowych do zamków, które można otworzyć jednym kluczem. Każdy z kluczy może posiadać inny zestaw uprawnień, wybrany przez Ciebie.

keyOne X-pert

Film promocyjny

keyTec RAP/RAP+

Film promocyjny

keyTec N-tra

Film promocyjny

Jak to działa?

Wkładka bębenkowa (patentowa) zamka składa się z części ryglującej oraz układu metalowych elementów, które rozpoznają konkretny klucz i jego uprawnienia. 

Taka budowa zamka sprawdza się od dziesięcioleci. Jednak współcześnie zwiększamy stopień skomplikowania tych mechanizmów, aby zapewnić większe bezpieczeństwo naszym klientom.

Wewnątrz nowoczesnych wkładek stosujemy elementy takie jak: ruchome kołeczki, zastawki i kulki. Rozwiązania te są dużo bardziej precyzyjne i zaawansowane technologicznie. Również możliwości konfiguracji wkładek stały się bardziej złożone. Dzięki stałemu rozwojowi nasze produkty zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale są też funkcjonalne i estetyczne.

Największą zaletą jest możliwość otwierania wszystkie pomieszczenia, za pomocą jednego klucza. A także nadawanie indywidualnych uprawnień każdemu kluczowi. 

Zespół PACTO oferuje zaawansowane systemy kontroli dostępu, które są konfigurowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Nasze rozwiązania są nie tylko bezpieczne i precyzyjne, ale również proste w użytkowaniu.

Najpopulaniejsze rozwiązania

Wkładki identycznie kodowane

To najprostszy system mechaniczny. Składa się z dowolnej ilości wkładek, otwieranych tym samym kluczem. Stosowany jest m.in. w domach jednorodzinnych.

BLOG

 

System klucza MasterKey

Złożony i rozbudowany system wkładek kodowanych w oparciu o strukturę organizacyjną obiektu. Każdy z kluczy ma nadane ściśle określone uprawnienia dostępowe. Stosowany jest m.in. w budynkach biurowych, zakładach produkcyjnych, hotelach, szpitalach i innych obiektach użyteczności publicznej.

Zalety systemu MasterKey

Wygoda

Jeden klucz do wszystkich drzwi. Codzienna funkcjonalność. 

Mieści się w kieszeni i każdej torebce. 

Rozwiązanie projektowane do Twoich potrzeb.

Oszczędność

Policz ile kosztowało dorobienie każdego klucza z pęku, który nosisz? 

Z MasterKey oszczędzasz pieniądze i czas.

Nie musisz za każdym razem szukać odpowiedniego klucza i dorabiać zgubionego.

Bezpieczeństwo

Zaawansowane mechanizmy zabezpieczające. 

Dostęp do pomieszczeń tylko dla uprawnionych użytkowników.

Dorobienie klucza możliwe tylko przy użyciu karty bezpieczeństwa.

Polecane typy wkładek Winkhaus

Najważniejszym elementem systemu jest wysokiej klasy wkładka bębenkowa (zwana również wkładką patentową). Wkładki patentowe Winkhaus posiadają specjalną ochronę przed rozwierceniem oraz otwarciem manipulacyjnym. Dorobienie kluczy możliwe jest tylko i wyłącznie na podstawie karty bezpieczeństwa.

keyTec X-tra

MasterKey

keyTec RPE/RPS

MasterKey

keyTec RAP

MasterKey

keyTec VS

MasterKey

keyTec N-tra

MasterKey

Wkładki Winkhaus w praktyce

Jak zmierzyć wkładkę i ją zamontować?

Wybierając najlepsze wkładki patentowe Winkhaus, warto zwrócić uwagę na to, jakie wymiary ma konkretna wkładka patentowa do zamka oraz – jeśli wybieramy wkładkę z gałką – z której strony powinna być zamontowana gałka. Pamiętajmy, że wkładka w drzwiach musi być odpowiednio dopasowana.

Nie wiesz, jaką wkładkę wybrać?

W doborze odpowiedniej wkładki pomoże konfigurator wkładek Winkhaus:

Chcesz poznać klasy bezpieczeństwa wkładek?

Mechaniczny system MasterKey a elektroniczny system dostępowy 

Mechaniczny system MasterKey

Złożony z wkładek mechanicznych, stosowany przez użytkowników z nadanymi uprawnieniami do otwierania wybranych drzwi;

Elektroniczny system kontroli dostępu

Złożony z wkładek elektronicznych, sterowany jest za pomocą aplikacji lub specjalnego oprogramowania, posiada funkcje kontroli dostępu w określonym czasie, elastycznego nadawania uprawnień, kontrolę historii wejść, łatwego usunięcia zagubionych kluczy z systemu i wiele innych.